Concert te Emmeloord

Concert te Emmeloord.
Jacob Schenk dirigeert ,,Urker Zangers” en Deum Fidentes.

Op 24 mei 2006 zongen de ,,Urker Zangers” in het naburige Emmeloord, op uitnodiging van Jongerenkoor Deum Fidentes, in de Pro Rege kerk. Het jongerenkoor staat ook onder leiding van dirigent Jacob Schenk en wordt al jaren begeleid op het orgel door ons koorlid John Mol. Natuurlijk mocht ‘onze eigen’ Emmeloordse begeleider Hannes Minnaar ook op deze avond niet ontbreken. Het was niet de eerste keer dat wij in Pro Rege zongen. Dit komt mede door het feit dat ons koor enkele enthousiaste Emmeloorders in de gelederen heeft. Koorlid Bram Otten moet, vanwege zijn kwakkelende gezondheid, de laatste maanden bij onze repetities en optredens verstek laten gaan, maar we waren erg verheugd dat hij nu wel in de gelegenheid was deze avond als bezoeker met ons mee te maken.